Palto Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kış mevsiminin en vazgeçilmez parçalarından bir tanesi de kuşkusuz ki paltolardır. Aslına bakarsanız bahar aylarının yaklaştığı kış mevsiminin son günlerinde palto satın alabilirsiniz. Çünkü bu dönemde artık çok pahalı olan yeni sezon palto ürünleri neredeyse iki katı kadar düşer ve fiyatlar azalır. Bu dönemde satın almak isteyenler bu yazımızda vereceğimiz bazı püf noktalarına mutlaka dikkate almalı.

palto modelleri

palto modelleri

Palto Seçimine Dikkat!

Eğer palto satın almak için dışarı çıkıyorsanız mutlaka en sık kullandığınız çantamızı yanınıza alın. Çünkü paltonun ile çantanızın uyumlu olması gerekiyor. Palto ile birlikte en sık kullandığımız çantayı deneyin. Bu sizin için büyük bir avantaj olur.  Bir başka tavsiyemiz ise palto satın almaya giderken mutlaka kat kat giyinmeniz olacak. Yani kalın giydiğinizde üzerinize olmayacak bir palto çok da işe yaramayacaktır.

tesettür palto

tesettür palto

Dikkat etmeniz gereken bir başka husus ise satın alacağınız ürünün rengidir. Genelde birçok kişi palto seçimini koyu renklerden yana yapıyor. Biz sizlere nötr ve pastel renkleri tavsiye edebiliriz. Eğer sizin dolabınızda lacivert kahve ve yeşil gibi koyu renkler hakim ise ona göre bir palto rengi seçmelisiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir