Plastik Agromel Makinası

Plastik agromel makinası genellikle döner ve sabit bıçaklar ile ekstruder den daha önceki bir durumda kurutma, parçalama ve yoğunluk kazandırma yöntemini beraber bir şekilde gerçekleştiren makina sistemidir. Bu durum ise en çok ekstruder makinasının daha fazla bir oranda oldukça çok verim ve kapasite ile çalışmasını sağlar. Agromel makinalar genellikle belirli başlı bir kapasitelere bağlı olarak üretilir. Kapasite açısından kazan çapı belirli bir mm ölçülerde değişiklik gösterir.

Oldukça ağır bir sac ve gaz altı kaynaklı bir imalat sayesinde yapılır.  Kazan içinde 1 tane döner palet ve palette dönen bıçak ve  kazanın etraf yerlerinde de sabit bıçaklar bulunur. İyi ve kaliteli bir granül elde etmek için gövde içi palet çalışma yeri paslanmaz malzeme ile üretilir.

plastik argomel makinasi

Plastik Agromel Parçalama Makinaları

Atık plastikler küresel ısınma sürecini hızlandırdığı için çevre kirliliği açısından oldukça olumsuz etkilere neden olur. Bu durumun önüne geçilmesi için bir yerlerden başlamak gerekir. Bu gibi durumlara bağlı olarak da plastik geri dönüşüme katkıda bulunmak için fayda sağlar. Geri dönüşüm hat sistemleri atık plastik ürünlerin bazı işlemlerden geçirilerek yeniden kullanılması için devrimsel bir nitelik taşır.

Geri dönüşüm makinalarının ne kadar işlevsel bir özellik taşıdığı herkes tarafından iyi bilinir. Fonksiyonel kullanım için fazla performans sunan parçalama makinası geri dönüşümün tekrardan hayata geçirilmesi için önemli bileşene sahip olur. Hat ile beraber entegre olarak kullanım sağlayan bu makina sistemleri yalnız başına hiç kusursuz bir biçimde işlem sunar. Plastik argomel makinası da profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Agromel Parçalama Makinası Ne İşe Yarar?

Zaman içerisinde kullanılarak atık hale dönüşen plastiklerin sabit ve dönen bıçaklar sayesinde boyutların daha küçük bir hale gelmesini sağlayan parçalama makinalarıdır. Pek çok plastik ürünlerde oldukça iyi bir performans gösterir. Kırılmaya yönelik olan ürünlerin cinsi ve boyutuna göre rotor tipi seçilir ve ihtiyaç duyulan sonuç oranı en iyi memnuniyet garantisi ile ortaya çıkar.

Bunun yanı sıra elek tip durumu ve bıçak dizilim yöntemi de malzemenin form durumuna göre seçilir. Bu durumda atık plastik ürünlerin istenilen kompakt bir görünüme yeniden dönüşüm sağlaması kaçınılmaz olur. Siz de https://www.inanplastics.com/pet-yikama-havuzu sitesinden plastik argomel makinası hakkında hizmet alabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir