Teniniz Pırlanta ile Parlasın

Bir kadının hoşluğuna hoşluk katan en önemli parçalardan biri onun aksesuarları ve takılarıdır. Pırlanta ise, bu takı ve aksesuarlar arasında cazibesiyle bütün kadınların kalbini çalan taşlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.Elmasın usta bir işçilik ve mükemmel bir estetikle işlenmiş hali olarak vitrinleri süsleyen pırlanta takılar hiçbir zaman modası geçemeyecek bir akıma imzasını atıyor.

pırlanta bileklik

pırlanta bileklik

Yaz aylarının yaklaşmasıyla daha çok ön plana çıkacak olan takı ve mücevherler özellikle yazın ve güneşin güzelleştirdiği bronz tenler ile harika bir uyuma imzasını atacak. Muhteşem tasarımlarla karşımıza çıkan pırlanta bileklik, yüzük ve kolyeler ile bu yaz tüm gözleri kendinize çevirebilirsiniz.

Bu Takılar Sizi Büyüleyecek

2015 sezonunda farklı tasarım ve modern çizgileri ile pırlanta aksesuarlardan kendinizi alamayacaksınız. Özellikle pırlanta bilekliklerin harika zariflikteki ihtişamı sizi kendinizden geçirecek. En zarif işçiliklere yapılmış; farklı, modern ve zarif bir tasarıma imza atılmış bileklikler bu senenin en moda aksesuarları arasında yer alıyor.

pırlanta bileklik

pırlanta bileklik

Pırlanta safir bileklik modası bu yıl hanımların gözdesi olacak. İnce hatları ve zarif tasarımlarıyla bileklerde şahane duracak bu pırlanta bileklikler özel günlerinizde sizi gecenin en gözdesi yapmaya aday.

pırlanta bileklik

pırlanta bileklik

Son yılların modası olan ip üzerine geçirilmiş pırlanta taşlarla süslenmiş harika tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Rengarenk, özel ipler üzerine çok farklı kesimlerde pırlanta taşlar eklenerek yapılan bu bileklikler bu yılın takı trendini takip etmenizi sağlayacak. Ayrıca günlük olarak da kullanabileceğiniz bu bileklikler ile spor bir şıklık elde edebileceksiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir