Tepeden Şık Topuz Modelleri

En özel günlerinizde veya günlük hayatınızda kıyafetlerine göre saç ve makyaj yapmak için saatlerinizi harcamak zorunda kalmaktan kurtulabilirsiniz. Şuan vereceğimiz topuz yapımı ile saçlarınızı harika ve çok kolay bir şekilde toplayabilirsiniz.

Tepeden Şık Topuz Modelleri

Tepeden Şık Topuz Modelleri

Saçlarınız doğal bir dalgaya sahipse işiniz daha kolay olacaktır çünkü düz saça göre dalgalı bir saç daha kolay şekle girer ve daha doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar. Topunuzun güzel saçlarınızın ise parlak olmasını istiyorsanız saçlarınıza şekil vermeden önce duş almanız ve saçlarınıza canlılık kazandırmanız yararınıza olacaktır.

Topuz Modelleri

Topuz Modelleri

Topuz Nasıl Yapılır?

Saçlarınızı topuz yapmak için ilk adım olarak saçlarınızı olabildiğince tepeden at kuyruğu şeklinde bağlayın. Bağladıktan sonra saçınızın arka kısımlarından çıkan kısa saçlarınıza sabitleştirici sıkın veya tel toka yardımı ile tutturun. At kuyruğuna krepler atarak saçlarınızı kabartın ve saçlarınızı tel tokalarla kabarık bir şekilde tutturun. Daha sonra aynadan bakarak saçlarınızın dağılan kısmını en sonunda yine sabitleştirici yardımı ile düzeltin ve gideceğiniz yere hazır olun. Topuzunuzun şekline ve kıyafetinize göre ağır veya sade bir makyaj yapabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir