Zamak Dökümü ve Zamak Kalıpları

Kullanım alanının geniş olması sebebiyle sürekli olarak ihtiyaç duyulan zamak döküm ürünleri firmamız tesislerinde üretilmektedir. Dünya genelinde yaklaşık 12 ülkeye döküm zamak ürünü gönderen, berk zamak döküm olarak, sektörün lideriyiz. Zamak üretimi konusunda yıllık yaklaşık yirmi milyona yakın parçanın üretildiği tesislerimiz dünya standartlarının üzerindedir.Sadece zamak döküm ile değil döküm kalıbı imalatı ve CNC yüzey işlemleri de tesislerimizde yapılmaktadır. Seri üretim bantlarımız sayesinde kısa sürede çok ürün politikamız temel ilkelerimiz arasındadır. Tesislerimizde bulunan tüm makineler ve bağlı sistemleri son teknoloji ürünlerinden oluşur.

Zamak Kalıp Dökümü

Berk zamak döküm olarak müşterilerimize bilgisayar destekli tasarımlar hazırlıyoruz. İstenilen parça modellemesi sonrasında yapılan uygunluk testleri olumlu sonuçlanırsa seri üretime geçmekteyiz.Almaca olarak dört elementin baş harfi olarak ortaya çıkan zamak, yüksek dayanım gücüyle tercih edilmektedir. Ayrıca kolay kırılmayan esnek yapısı sayesinde birçok ürünün üretiminde kullanılmaktadır. Firma olarak zamak döküm kalıplarında sıcak iş çeliği olarak bilinen malzemeyi kullanmaktayız.Sektörel olarak gerekli tecrübeye sahip olduğumuzdan hem zamak dökümü hem de döküm kalıbı üretmekteyiz. Bunların dışında yüzey taşlama ve düzeltme işlemleri de tesislerimizde yapılmaktadır. İsteyen müşterilerimizden gelen metallerin yüzeyleri parlatma, bileme, cilalama ve polisaj teknikleriyle düzeltilmektedir.

Zamak Döküm ve Zamak Döküm Kalıpları Pahalı mı?

Ağır sanayi sınıfına giren işlerden olan dökümcülük ve kalıpçılık işleri hammadde fiyatlarında ki artışlardan etkilenmektedir. Ancak üretimin ülke ekonomisine olan katkısını bilen firmamız siz değerli müşterilerimize uygun çözümler sunma gayretindedir. Tesislerimizde yapılan tüm işler uluslararası standartlarda yapıldığından hata payı yok derecesindedir.Üretimin bütün aşamalarında müşterilerimizle bağlantı halinde olduğumuzdan fiyat konusunda da sürekli iletişim sağlamaktayız. Doğa dostu tesislerimizde yapılan bütün üretimlerimizin hem iç hem dış piyasada yoğun ilgi gördüğünü unutmayınız.Günümüzde Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesine satış yapan işletmemiz, referansları ile tanınmaktadır. Türkiye’nin zamak döküm ve kalıp üretiminde vitrin yüzü olan işletmemiz ve tesislerimizi mutlaka inceleyin. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizle üreticinin yanında olmaya devam edeceğiz. Firmamız hakkında merak ettikleriniz ve öğrenmek istedikleriniz için https://www.berkzamakdokum.com/ sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir