Baharı Birkaç Dekorasyon Önerisi ile Evinize Taşıyın

Evinizde gerçeğe çok yakın yapay çiçekler kullanarak her mevsimde bahar etkisi yaratabilirsiniz. Mevsimine uygun çiçekleriniz ve bu yapay çiçekleriniz için belirli bir köşe belirleyerek o köşe için vazolarınızda bu yılın trend renklerinden olan bakırın tonlarını seçebilirsiniz.

renkler

renkler

Akşamın karanlık saatlerinde sizlere eşlik etmesi için evinizin farklı köşelerine renkli mumlar, fenerler yerleştirerek evinizde kreatif bir alan yaratabilirsiniz. Doğanın rastgele düzenine benzerlik göstermesi adına yine dağınık yerleştirilmiş mumlar hem ışığın eşit dağıtılmasına yardımcı olur hem de görünümün daha da güzelleşmesini sağlar. Mumluklarınızda seçeceğiniz pastel renkler evinizin canlanmasına yardımcı olur.

renkli dekor

renkli dekor

Renkli Ayrıntılar ile Heyecanlı Bir Eve Sahip Olabilirsiniz

Evinizin duvarlarından bir tanesini eve heyecan katması açısından renkli boş çerçeveler ile duvarı canlandırabilirsiniz. Pastel tonlarda renk çeşitleri ile bezenmiş yastıklar da hem konforunuzu arttırır hem de evin renklendirilmesine yardımcı olacaktır. Aksesuar seçerken hayvan figürlerine ağırlık vererek doğanın çocuklarını evinize taşıyabilirsiniz. Ahşaptan yapılmış at, kuş, kelebek, fil figürleri evinizi renklendirecektir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir