Dekorasyon Demek, Tablo Demektir

Tablolar, şüphesiz dekorasyonda en sık kullanılan parçalardan biridir. Öyle ki, kullanıldığı her alanın farklı bir havaya bürünmesini sağlayabilir. Birçok insan ünlü sanatçıların eserlerini satın almayı tercih ederken, bazıları ise daha kolay ulaşılabilen türden tabloları satın almayı tercih ediyor. Sonuçta herkesin maddi imkânları ünlü eserleri satın almaya yetmeyebilir. Zaten önemli olan ne kadar zevkli seçimler yaptığınızdır.

Dekorasyon Demek Tablo Demek

Dekorasyon Demek Tablo Demek

Beğendiğiniz Tabloyu Her Yerde Değerlendirebilirsiniz

Tabloların sadece geniş ve gösterişli salonlarda kullanıldığı gibi bir yanlış algı oluşuyor bazı insanlarda. Oysa beğendiğiniz tabloyu evinizin her bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yatak odanızda, çalışma odanızda, koridorda, mutfakta aklınıza gelebilecek her yerde. Tablolar sadece uygulandığı alanı şıklaştırmakla kalmaz, aynı zamanda dekorasyon gözünüzün ne kadar iyi olduğunu da ortaya koyar.

Dekorasyon Demek Tablo Demektir

Dekorasyon Demek Tablo Demektir

Örneğin salonunuzun duvarına astığınız bir tabloyu iki yanına şık ve zarif duvar aplikleri ile süslediğiniz takdirde sandığınızdan daha güçlü bir görüntü yakalayabilir ve evinize gelen misafirlerin de beğenisini kazanabilirsiniz. Belki gösterişli bir tablonuzu yanına daha küçük ölçülerde farklı tablolar asarak farklı bir havaya sokabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir