Gerçek Bir Yarış Simülasyonu: Live For Speed

Oyun dünyası her geçen gün gelişiyor ve dünya üzerindeki oyuncu sayısı her geçen gün artmaya başlıyor. Özellikle simülasyon oyunları gerçeklikle olan bağlantıları dolayısıyla bir çok oyuncunun ilgisini daha fazla çekiyor. Son zamanların adından en fazla bahsettiren simülasyon oyunu Live For Speed ise kendi platformunda oldukça iyi bir yerde.

Gelişmeye açık bir oyun olması sebebiyle Live For Speed çıktığından bu yana bir çok yama ve geliştirme sürümü ile yayınlanmıştır. Ülkemizde deneme sürümlerinin ücretsiz olduğu Live For Speed, ücretli sürümlerine göre yalnızca araba çeşitliliği ve pist çeşitliliği farklılığı göze çarpıyor.

Haritalar seçeceğiniz yarış pistlerinden oluşuyor ve yarış pistlerinde örneğin ilk üçe girme gibi amaçlarınız oluyor. Bu doğrultuda diğer etaplara geçebiliyor yapay zeka yada multiplayer modunda yani gerçek oyuncularla online olarak da oynayabiliyorsunuz.

Ülkemizde bu oyuna rağbet gerçekten fazla olmuştur zira dünya çapında 1 adet resmi sitesi bulunan oyunun Türkiye’de 3 adet resmi sitesi bulunmaktadır. Oyunun en ilgi çekici kısımlarından biri ise Dünya çapında turnuvaların düzenlenmesi. Bu yarışlarla oyundan daha fazla keyif alan oyuncular başka insanlarla tanışıp yarış yapmanın keyfini yaşıyorlar.

Live For Speed’i indirmek ve ücretsiz simülasyonunu oynamak için Live for Speed İndir seçeneğinden oyunu indirebilir ve artık rakiplerinizle doyasıya yarışabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir