Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası

2015 yılının plaj modası temmuz ayında Florida şehrinde sergilenen koleksiyonda belirlendi. Farklı renk ve modeldeki mayo ve bikini çeşitleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Bu sezonun koleksiyonunda her zaman tercih edilmeyen pastel renkler, kesimler ve ponponlu bikiniler görülüyor. Pembenin farklı ve uçuk tonları, çizgili desenli bikiniler ve şort kesimli bikini altları ilgi çekiyor.

Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası

Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası

2015 Plaj Modasında Pastel Renkler Çoğunlukta

Bu yılın plaj modası oldukça renkli. Siz de resimleri incelediğinizde bana hak verirsiniz. Tasarımcılar oldukça şirin ve renkli çizgiden vazgeçmemiş, mayo ve bikinilerde tek renk kullanmamışlar. Daha çok desenli modeller gözlere çarpıyor ve düz renkteki parçaların bir yerinde mutlaka bir numara var. Bu yüzden dikkatleri onlarda çekebiliyor.

Plaj Modası 2015

Plaj Modası 2015

Kısacası sıcak ve pastel renklerin 2015 plaj modasında en çok görülenlerden olacağı aşikar. Siz de yazın sıcak günlerinde denizsiz yapamam diyenlerden ve plaj kültürü çok olanlardansanız bu yılın mayo modasına göre bir bikini veya mayo satın alabilirsiniz.

Ten renginiz bronz ise koleksiyondaki asker yeşili tarzındaki bir bikini yakışabilir, tercih edebilirsiniz. Plajda bile modayı takip ederim diyorsanız bu görselleri bir inceleyin derim.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir